środa, 28 kwietnia 2010

Śniadania anarchistyczne - inauguracja

Serdecznie zapraszamy na pierwsze z serii plenerowych Śniadań Anarchistycznych, które odbędzie się w poniedziałek 3 maja w bliżej nieokreślonym fragmencie wrzeszczańskiego lasu. W planie jedzenie, picie, zabawy, upajanie się wiosną oraz dyskusje o kapitalizmie, anarchii i o dupie Maryni. Specjalnym punktem programu będzie debata nad zagadnieniem wpływu kochanek króla Stasia na kształt Konstytucji 3 maja.

Dla osób nie związanych z Federacją Anarchistyczną poniedziałkowe Śniadanie będzie okazją do zaobserwowania żywych anarchistów w nietypowej dla nich sytuacji: otóż zamiast konstruować prymitywne bomby lub drukować równie prymitywne podróbki czeków podróżnych, będą siedzieć na kocykach jedząc kanapki i popijając herbatkę z termosu w kwiatki. Kto wie, być może niektórym szczęśliwcom uda się nawet zamienić parę słów z przedstawicielami tego hermetycznego środowiska.

Prosimy przynieść ze sobą koce, jedzenie, napoje (alkoholowe wyłącznie z umiarem) oraz frisbee jeśli ktoś posiada. Na miejsce Śniadania wyruszymy w poniedziałek, 3 maja, punktualnie o godzinie 11 spod głównego wejścia do Galerii Manhattan w Gdańsku-Wrzeszczu.

Do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz